fryzury krótkie włosy

modne i nowoczesne uczesania damskie

Fryzury krótkie w naszym serwisie zostały posegregowowane w zależności na rodzaj uczesania i jego kolor. Poniżej znajdują się dostępne kategorie, oraz podstrony wielu galerii fryzur. Wybierz rodzaj lub kolor interesującej Cie fryzury krótkiej.

fryzury krótkie: cieniowane

krótkie fryzury cieniowane - kliknij tutaj

 

 

Galeria fryzur: zawiera propozycje uczesań z włosami cieniowanymi w modne pazurki. Modne i nowoczesne uczesania z wygolonymi bokami, młodzieżowe kolory i mocne, odważne cieniowanie.

fryzury krótkie: asymetryczne

krótkie fryzury asymetryczne - kliknij tutaj

 

 

Galeria fryzur: na tych stronach znajdziesz propozycje nowoczesnych uczesań z włosów krótkich ciętych asymetrycznie. Asymetryczne grzywki, ekstawaganckie cieniowanie.

fryzury krótkie: młodzieżowe

krótkie fryzury młodzieżowe - kliknij tutaj

 

 

Galeria fryzur: tutaj odnajdziesz propozycje nowoczesnych, fajnych uczesań z włosów ciętych na krótko dla nastolatki. Na randkę, lato, imprezę, do szkoły.

fryzury krótkie: bob

krótkie fryzury bob - kliknij tutaj

 

 

Galeria fryzur: obejmuje propozycje krótkich fryzur bob. Uczesania z włosów krótkiej, ewentualnie średniej długości. Bob klasyczny, retro, chłopięcy, na pazia, Kleopatrę, wieczorowy, do pracy, randkę, imprezę. Włosy koloru słoneczny bądź platynowy blond, ciemne, rude, czerwone, brązowe.

fryzury krótkie: nowoczesne

nowoczesne fryzury krótkie - kliknij tutaj

 

 

Galeria fryzur: obejmuje propozycje uczesania nowoczesne z włosów ciętych na krótko. Fryzurki w fajnych młodzieżowych kolorach, czerwone pasemka, różowe włosy, zielone, fioletowe, dwa kolory na głowie. Nowoczesne style, cięcia asymetryczne.

fryzury krótkie: fryzury z grzywką

krótkie fryzury z grzywką - kliknij tutaj

 

 

Galeria fryzur: zawiera propozycje krótkich fryzur z grzywką. Krótkie włosy w kolorach: odcienie brązu, promienny tudzież platynowy blond, miedziane, rude, czerwone, czarne. Fryzury z grzywką na bok, krótką, długą, cieniowaną, postawioną, prostą, do oczu.

fryzury krótkie: kręcone, loki i fale

krótkie fryzury kręcone włosy - kliknij tutaj

 

 

Galeria fryzur: odkryjesz tutaj propozycje uczesań z włosów kręcony w figlarne loczki, wywiniętych zalotnie ku górze, anielskie loki, delikatne fale wieczorowe.

fryzury krótkie: bardzo krótkie

bardzo krótkie fryzury na chłopaka - kliknij tutaj

 

 

Galeria fryzur: tutaj odkryjesz propozycje nowoczesnych, bardzo krótkich uczesań ciętych na sekswoną chłopczycę. Fryzurki zarówno dla dojrzałych kobiet jak i nastolatek.

fryzury krótkie: ciemne włosy

krótkie fryzury ciemne - kliknij tutaj

 

Galeria fryzur: zawiera szereg propozycji uczesań w ciemnych odcieniach brązu tudież smoliście czarnych.

Odcienie w ciemnym brązie oraz mocna czerń nawet z subtelną nutą granatu, dodają urody delikatnie opalonej twarzy. Jeżeli unikałaś słońca i masz bladą buzię, unikaj ciemniejszych barw na włosach, podkreślają one bowiem bladość cery.

fryzury krótkie: blond włosy

krótkie fryzury blond - kliknij tutaj

 

Galeria fryzur: obejmuje szereg propozycji uczesań z włosów ciętych na krótko, a wszystkie w odcieniach blondu (platynowy, słoneczny, promienny, jasny, ciemny). Fajne fryzurki młodzieżowe, cieniowane, blond loczki anielskie.
Okalające twarz słoneczne kosmyki dodadzą Twojej buzi subtelnej nuty, albo zgoła przeciwnie - uczynią Cię drapieżną kotką. Jeśli posiadasz bardzo jasną karnację skóry, odcienie: platyna, popielaty, beż, złoty będą idealne dla Ciebie.

fryzury krótkie: brązowe włosy

krótkie fryzury brązowe - kliknij tutaj

 

Galeria fryzur: na tych stronach znajdziecie uczesania w odcieniach brązu, a także pasemka brązowe.

fryzury krótkie: rude włosy

krótkie fryzury rude - kliknij tutaj

 

Galeria fryzur: obejmuje wiele propozycji uczesań w kolorze ogniście rudym, szlachetnej barwy miedzi oraz romantycznej kasztanowej.

Rudy na głowie oscylujący pomiędzy soczystą pomarańczą, a brązową miedzią nieważne, czy to kolor naturalny, czy to włosy farbowane od zawsze przykuwa baczną uwagę.

Rudy od zawsze sugeruje ogniste i drapieżne usposobienie kobiety.

Rude kosmyki okalające buzię są odpowiednie dla jasnej karnacji.

fryzury krótkie: czerwone włosy

nowoczesne krótkie fryzury czerwone - kliknij tutaj

 

Galeria fryzur: zdjęcia uczesań w nowoczesnym soczystym czerwonym kolorze (również pasemka czerwone).

Czerwony to kolor odpowiedni dla babki z pazurem, ostrym charakterkiem, drapieżnej, a nawet o usposobieniu buntowniczym tudzież ekstrawaganckim.

Czerwony to nadal rzadki kolor na naszych głowach.

fryzury krótkie: odważne kolory

nowoczesne krótkie fryzury odważne kolory

 

Galeria fryzur: zdjęcia uczesań w nowoczesnych zdecydowanie odważnych kolorach: soczystym niebieskim, tęczowych pasemkach, fiołkowym, delikatnym różowym. Fryzurki dla pań bez zachamowań i kompleksów.

fryzury krótkie: styl Emo

nowoczesne krótkie fryzury Emo - kliknij tutaj

 

 

Galeria fryzur: obejmuje szereg propozycji nowoczesnych, ekstrawaganckich uczesań dla nastolatek. Fajne fryzurki młodzieżowe.

fryzury krótkie: męskie
krótkie fryzury męskie

 

 

Galeria fryzur: obejmuje propozycje fryzur dla facetów, pragnących wyglądać modnie i elegancko. Uczesania z włosów krótkiej długości. Fajne postawione grzywki, cieniowane włosy, wzory na głowie, irokez męski.

wybierz kolejną podstronę z fryzurami krótkimi

fryzury krótkie: dla kogo ?

 

Fryzura krótka to przede wszystkim wygoda, nie wystarczy jednak udać się do salonu fryzjerskiego z wybraną fryzurką, przed decyzją należy zwrócić uwagę na: strukturę swoich włosów, ich podatoność na układanie oraz układ buzi. Zatem, jeśli myślisz o uczesaniu z włosów krótkich, powinnaś być właścicielką szczupłej buzi, (najlepiej o szeroko rozstawionych kościach policzkowych). Z kolei jeśli nie zbywa Ci kilogramów, to cięcie włosów na krótko, nie jest najlepszą z opcji. Krótkie włosy nie ujmują, a przeciwnie dodają optycznie kilogramów. (rozwiązaniem dla Ciebie może być, tzw. long bob, przedłużony bob, który odsłania kark i wysmukla owal buzi). Odstające uszy to raczej bariera trudna to ominięcia i raczej zależy nam, na ich ukryciu, aniżeli na uwidacznianaiu, stąd cięcie na krótko to zdecydownie niewłaściwa droga do upiększenia naszego wizerunku. Co do struktury włosa, to odradzamy fryzury krótkie osobom o kręconych, falujących włosach. Przy cięciu na krótko, układanie tych kędziorków będzie męczarnią, każdy kosmyk będzie żył własnym życiem, a zaczesanie włosów na gładko to trud syzyfowy. Musisz też liczyć się z częstszymi wizytami u fryzjera. Z drugiej strony i to banał, krótkie włosy w życiu codziennym to oszczędność przede wszystkim czasu, ale i pieniędzy, bo kosmetyki zużywają się wolniej.

Nowość w serwisie Gwiazdy Inspirują to linki to stron przyjaciół: Zapraszam do zapoznania się z galeriami uczesań na podanych poniżej stronach.

Katalog fryzur - fryzury krótkie - w katalogu Odkryj Nową Siebie znajdziecie fryzury krótkie posegregowane z uwagi na styl uczesania - młodzieżowe, wieczorowe, kolor fryzury (blond, rude, czerwone, brązowe).

Inspiracje Kobiece - fryzury krótkie - serwis ten prezentuje w głównej mierze uczesania z włosów krótkich. Fryzury krótkie zostały podzielone biorąc pod uwagę styl, kolor uczesania.

fryzury krótkie strona 1 - propozycje, poniżej tabela podstron

kontakt: zainkir@o2.pl